Select language:
Languages

Veikla

Didmeninė prekyba vaistais ir maisto papildais

„Vigifarma“ turi sukūrusi platų tiekėjų tinklą ir gali pasiūlyti didelį spektrą vaistų, maisto papildų, medicinos prekių. Dėl finansinio patikimumo ir sklandaus užsakymų vykdymo kompanija dalyvauja įvairių šalių valstybiniuose konkursuose, kuriuos dažnai ir laimi. „Vigifarma“ dirba  Europos, NVS, Centrinės Azijos ir Gruzijos rinkose. Kompanija turi GVP pažymėjimą. Vaistus laiko nuosavame sandėlyje Vilniuje bei muitinės sandėliuose.

Generinių vaistų vystymas, registravimas ES

2010 m. pradėta nauja verslo kryptis – nuosavų generinių vaistų vystymas, jų registravimas ES. Kompanijos svajonė yra ne tik atstovauti ir parduoti vaistus, pagamintus žinomų gamintojų, bet turėti savo vaistų gamybą, savo prekės ženklus, užtikrinti geresnį, greitesnį inovatyvių vaistų prieinamumą kuo platesnei visuomenės daliai.

2015 m. balandžio mėn. užregistruotas pirmas kompanijos generinis vaistas – Ademetioninas. Tai pirmasis generinis vaistinis preparatas, kurio veiklioji medžiaga – Ademetioninas, užregistruotas Europos sąjungoje. Šį vaistą „Gepsam“ prekės ženklu greitai bus galima įsigyti Lietuvos vaistinėse. Daugiau apie produktą rasite skyriuje „Produktai“.

Vaistus „Vigifarma“ pagal kontraktinę gamybą gamina Italijos, Lenkijos farmacijos gamyklose, bendradarbiauja su Italijos, Izraelio, Lenkijos ir kitais žaliavų tiekėjais.

Kiekvienais metais įmonė dalyvauja pasaulinėse parodose, taip pat ir didžiausioje – CPhI Worldwide.

Kitos veiklos:

Dukterinė kompanija „Vigifarma Laboratories“ dirba veterinarijos srityje. Bendradarbiaudama su pasaulyje pripažintais veterinarinių vaistų gamintojais kompanija gali pasiūlyti optimalių sprendimų, gydant įvairias gyvulių, paukščių, gyvūnų ligas.