Select language:
Languages

Rėmimas

Remiame sportą ir ugdome pagarbą Lietuvos istorijai

„Vigifarma“ remia futbolo mokyklų organizuojamą šalies futbolo turnyrą, skirtą Lietuvos valstybės nepriklausomybės dienai - vasario 16-ajai - paminėti. Turnyro tema – Lietuvos kovos už laisvę, o pavadinimas „Prezidento Jono Žemaičio taurė“ suteiktas pagerbiant iškiliausią 1940 – 1991 m. laisvės kovų asmenybę, pripažintą ketvirtąjį Lietuvos prezidentą, partizanų vadą generolą Joną Žemaitį. Skatindama ir remdama vaikų sportiškumą bendrovė siekia paminėti ir  ugdyti pagarbą Lietuvos istorijai.

Kiekvienais metais šią gražią idėją palaiko Generolo Jono Žemaičio Lietuvos Karo akademija, Genocido aukų muziejus. Šiais metais renginyje dalyvavo du karo akademijos studentai su 35 kg svorio karine ekipiruote bei majoras Rytis Vasiliauskas. Jauni kariūnai buvo pasiruošę kovai miške – savo veidus jie nuspalvino žaliais miško atspalviais. Vaikams norėjosi pakilnoti sunkias kuprines, sužinoti daugiau apie mokymąsi Karo akademijoje. Majoras Rytis Vasiliauskas teikdamas apdovanojimus ir atminimo dovanas linkėjo užaugti stipriais ir atsakingais vyrais.

Genocido aukų muziejus bendradarbiauja maloniai leisdamas naudoti istorines fotografijas su Lietuvos laisvės kovų dalyviais. Turnyre dalyvavo daugiau nei 140 aštuonmečių futbolininkų iš 12 komandų, atvykusių iš įvairių Lietuvos miestų. Visi vaikai apdovanoti turnyro taurėmis, dėlionėmis su partizanų nuotraukomis ir saldžiais prizais.

Apie turnyrą žiniasklaidoje:

http://www.15min.lt/sportas/naujiena/futbolas/jono-zemaicio-vardo-turnyro-nugaletoju-taures-liko-vilniuje-24-485670

http://bfavilnius.lt/prezidento-jono-zemaicio-taure-bfa06-pirmi/