Select language:
Languages

Istorija

Kompanijos „Vigifarma“ įkūrėjas ir dabartinis vadovas Vidmantas Gurskis verslo pradžią prisimena kaip logišką iki tol vykusios prekybos rezultatą. Įkurti kompaniją nuspręsta po to, kai rytų rinkose baigėsi 1998 m. Rusijos ekonominė krizė. 

Bendrovei vienai pirmųjų buvo patikėta teisė atstovauti žinomas pasaulio farmacijos kompanijas - šveicarų gamintojus Baltarusijoje F.Hoffman-La Roche, Serono Incorporation, Solco-Basel, Novartis Consumer Health. „Vigifarma“ sėkmingai platino vaistus tarptautinių farmacijos gigantų – tokių kaip Abbott Laboratories (dabar AbbVie), Berlin-Chemie (Menarini Group), Egis AG, Pfizer, Polfa, Sanofi-Aventis (dabar Sanofi), Schering AG, Servier International ir daugelio kitų. Patirtis ir abipusis pasitikėjimas leido Vengrijos kompanijai Egis atidaryti Lietuvoje muitinės sandėlį ir patikėti jį aptarnauti „Vigifarmai“.

Kai kurioms didelėms tarptautinėms bendrovėms padėjo įeiti į rinkas, tai padaryti vakariečiams vieniems būtų buvę itin sunku ar net visai neįmanoma. Vienas iš sėkmės istorijos pavyzdžių yra „Abbott“ produktų įvedimas ir įtvirtinimas Centrinės Azijos šalyse Uzbekistane ir Turkmėnistane.

Turkmėnistane kompanija turi savo atstovybę, dalyvauja tarptautinėse parodose ir valstybiniuose konkursuose.

„Vigifarmos“ veikla apima ne tik prekybą vaistais, bet ir prekybą medicinos įranga bei medicininės paskirties prekėmis. Už stomatologinės ir laboratorinės įrangos tiekimą Turkmėnijos Sveikatos apsaugos ministerijai įmonė gavo valstybės apdovanojimą.

Kompanijos politika – laikytis prisiimtų įsipareigojimų, siekti geriausių pardavimo rezultatų – padeda įgyti ir išlaikyti didžiųjų pasaulio farmacijos lyderių pasitikėjimą ilgus metus.